نتایج جستجو برای عبارت :

بقا دراویش در گروی سوءاستفاده از مرگ نورعلی تابنده

با نزدیک شدن به چهلمین روز درگذشت دکتر تابنده بزرگ دراویش برخی درصدد هستند با سو استفاده ابزاری از یاد و نام قطب پیشین فرقه نعمت الهیه ، آرامش حاکم در جامعه فقری را بر هم بزنند و به بهانه برگزاری مراسم های خانقاهی، مرکز مراسمات فرقه را باردیگر فعال کنند. 
ادامه مطلب
از افتخارات بی مایه دراویش فرقه نعمت الهیه این است که قطب  پیشین فرقه، نور علی تابنده جز جامعه وکلا و حقوقدانان کشور است. نورعلی تابنده بعد از بازنشستگی از سیستم قضایی دوره پهلوی ، به درخواست وی برای صدور پروانه وکالت موافقت می شود و فعالیت حقوقی خود را اینگونه ادامه می دهد. 
ادامه مطلب
سوءاستفاده ی هکرها از بیماری کرونا شرایط فعلی کشور باعث شده است هکرهای کلاه سیاه نیز از این موقعیت سوءاستفاده های خود را انجام داده و با استفاده از حملات گسترده ی مهندسی اجتماعی اقدام به سرقت اطلاعات و... کنند. در این شرایط بسیاری از مردم به مطالعه ی مستندات مختلف روی آورده اند تا اطلاعات خود را در مورد ویروس کرونا، روش های پیشگیری و... افزایش دهند؛ هکرها نیز از این موقعیت سوءاستفاده کرده و با ارسال ایمیل ها و مستندات آلوده با موضوعات تحریک
✅ از نجابت رهبری سوءاستفاده نشود سخنگوی دولت  گفته بود
: روحانی خود را فدای مردم کرد! رفتار شگفت‌انگیز دولت در نحوه اطلاع‌رسانی طرح مدیریت مصرف سوخت، موجب اعتراضات مردمی و سوءاستفاده متوحشین از این اعتراضات شد. اگر از ساده‌لوح ترین افراد هم بپرسید خبر به این مهمی را چگونه باید به جامعه داد، پاسخ میدهند:
ادامه مطلب
ساحت فقر و درویشی قدمتی به درازای تاریخ
دارد و از قرن ها قبل دراویش بخشی از بدنه جامعه را تشکیل داده و همواره می کوشیدند
تا مرحمی بر آلام مردم باشند و بدین سبب آنها را گاه با فتیان و جوانمردان یکی
دانسته‌اند.
اگر چه از نخستین روزهای حیات درویشی
گری بودند کسانی که از کسوت فقر و خرقه دراویش سوءاستفاده کرده و موجبات بدنامی
درویشی را فراهم کردند تا جایی که باعث آزار و اذیت عامه مردم شده امنیت روانی
جامعه را بر هم زده و باعث سو استفاده دزدان و اشر
*چرا سردار سلیمانی، مثل خیلی از سیاسیون، از محبوبیتش سوءاستفاده نکرد؟
چون عاقل بود!*
چرا ایشان مثل خیلی از سیاسیون از محبوبیتش سوءاستفاده نکرد؟ چون عاقل بود و از محبوبیتش جز برای دین، و جز برای اصل انقلاب، و جز برای امنیت کشور استفاده نکرد، او می‌دانست اگر کسی از محبوبیتش سوءاستفاده بکند، چه بلایی بر سرش خواهد آمد. اگر کسی بگوید سردار مؤمن بود، آن هم به‌دلیل عقلانیتِ او بود که مؤمن شده بود. چه کسانی‌ ایمان نمی‌آورند؟ کسانی‌که نادان‌اند
.
وزارت ارشاد باید پیگیری کند/صحبت های مسعود نجابتی درباره سوء استفاده از تصویر هنرمندان جشنواره تجسمی فجر 
چند روزی است در فضای مجازی شاهد انصراف تعدادی از داوران و مسوولان برگزار کننده جشنواره هنرهای تجسمی از این جشنواره هستیم.در این بین، عکسی در فضای مجازی منتشر شده که در آن تصویر و عنوان هنرمندانی که از جشنواره انصراف داده اند در کنار هم چیده شده است.بعد از انتشار این عکس انجمن هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی به این عکس واکنش نشان داد و گفت:
با شدت گرفتن وخامت بیماری نور علی تابنده قطب کهنسال فرقه نمعت
الهیه، آتش جانشینی قطب فرقه روز به روز شعله ور می شود و دامان فرقه به شدت
سوزانده است.

رهپویان هدایت: با شروع قطبیت نورعلی تابنده از سال 1375، فرقه نعمت
الهیه  بیشترین انحراف و انشقاق را تجربه کرده است. با توجه به سابقه
فعالیت های سیاسی نور علی تابنده در حزب منحله نهضت آزادی، فرقه نعمت الهیه به شدت
رویکرد سیاسی به خود گرفت و دراویش با جسارت تمام چندین مرتبه در مقابل نظام
انقلاب اسل
اسثتمار و سوءاستفاده در طول تاریخ همیشه باعث مناقشه و حتی جنگ‌های خونین بوده است. نوعی از این استثمار که در ابعاد خانواده و زندگی افراد اثر می‌­گذارد، باج گیری عاطفی است. شاید تا به حال از شما هم باجگیری عاطفی شده باشد؛ کسی که دوستش دارید از احساس شما برای سوءاستفاده یا اعمال نظرش استفاده کرده باشد و شما بخاطر علاقه و وابستگی خود نتوانسته‌اید با او مبارزه کنید. باج گیری عاطفی از جمله مواردی است که رابطه را برای طرفین ناسالم می‌کند و پیام
ما مدام از این مینالیم که زمانه بد شده و آدم‌ها بد . ولی هیچکاری برای باقی‌مانده‌ی آدم‌های خوب دنیا نمی‌کنیم ، حمایتشون نمی‌کنیم ، دائما از خوبی و صداقتشون سوءاستفاده میکنیم ، دائما بهشون شلیک می‌کنیم . بعد دوباره میایم و مینالیم که زمانه‌ی بدیه و آدم‌ها بدتر ...
سلحشوری و شور و شر از همان ساعات اولیه انتشار خبر شهادت مردی در تاریکی به تک تک صاحبان قلب و شعور تسری پیدا کرد
مردی که در تاریکی توی روشنایی خیره کننده آتش خود سوخت همان ساعات پیامی به طور خصوصی به قلب هر کسی که قلبی داشت مخابره کرده بود....هر کسی می گفت : او منم! من اویم!
روشنایی پیشانی ها را تابنده کرده بود اما نمی دانم چه شد که پیشانی های درخشان را گلی دود آلود گرفت!
ماجرا به گل گرفتگی سر ها و دلها ختم شد! ماجرا به جدالی غمبار بین طالبان زندگی و
پیعمبر فرمود خدا به بندگانش چیزی بهتر از عقل نبخشیده است زیراخوابیدن عاقل از شب بیداری جاهل بهتره در منزل بودن عاقل از مسافرت جاهل بسوی حچ وجهاد بهتر است وخدا پیعمبر و رسول راجز برای تکمیل عقل مبعوث نسازد  تا عقلش را کامل نکند مبعوث نسازد و عقل اوبرتر از عقول تمام امتش باشد و انچه پیعمبر در خاطر دارد از اجتهاد و مجتهدین بالاتر است و تابنده ای واجباترا بعقل خود در نیاد انها را انجام نداده است همه عابدان در فصیلت عبادتشان بپای عاقل نرسند عقلا
سست ترین کلمه "شانس"است... 
به امید آن نباش. .
محکم ترین کلمه "پشتکار"است...
آن را داشته باش. .
سالم ترین کلمه "سلامتی"است... 
به آن اهمیت بده. .
شایع ترین کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو. .
ضروری ترین کلمه "تفاهم"است... 
آن را ایجاد کن. .
دوستانه ترین کلمه "رفاقت"است...
از آن سوءاستفاده نکن. .
اصلی ترین کلمه "اطمینان"است... 
به آن اعتماد کن. .
ضعیف ترین کلمه "حسرت"است... 
آن را نخور
متن تصنیف غزلی از مولانا جلال الدین رومی
ما همگان محرمیم آنچ بدیدی بگوای شه و سلطان ما ای طربستان مادر حرم جان ما بر چه رسیدی بگونرگس خَمار او ای که خدا یار اودوش ز گلزار او، هر چه بچیدی بگوای شده از دست من چون دل سرمست منای همه را دیده تو آنچ گزیدی بگوعید بیاید رود عید تو ماند ابدکز فلک بی‌مدد چون برهیدی بگودر شکرستان جان غرقه شدم ای شکرزین شکرستان اگر هیچ چشیدی بگومی‌کشدم می به چپ می‌کشدم دل به راسترو که کشاکش خوش است تو چه کشیدی بگومی به ق
✅ اگر ما اندکی با نهج‌البلاغه آشنا بشویم و راهمان را به سوی این کتاب باز کنیم، راه سوءاستفاده‌ی دشمنهای کوچک و خرد و ریزی که در داخل هستند و نیز راه استفاده‌ی دشمنهای بزرگ جنایتکاری که از غفلت ما و از دوری ما از اسلام، همیشه استفاده کرده‌اند بسته خواهد شد.
امام خامنه ای( حفظه الله)
ایتا@mahdavi_arfae
ادامه مطلب
حسین بر کل بشریت در پهنه ی تاریخ امامت می کند. او اسوه ، راهبر و امامی بین المللی در پهنه آخرالزمانیِ زمین است. حسین در یک آیین و شریعت نمی‌گنجد. او فریاد فطرت و تجسم انسانیت است. داستان حسین و کربلا تنها قصه ای است که تاریخ فراموش نخواهد کرد. تنها قصه ای که هر چه زمان بر آن می‌گذرد شفاف تر و تابنده تر می شود و بر هیجان و شور آن می افزاید. حسین هرگز نمی میرد. و چگونه بمیرد او که قلب های آدمیان و عالمیان را در لا زمان و لا مکان تسخیر کرده است. او فرم
هیچ دقت کردین، الان بچه های این دوره که گریه میکنن مامانشون براشون میخونه:گریه نکن جان دلم، ️بچه خوب و خوشگلم،️ گریه کنی چشمای تو پف میکنه میاد جلو، ️قرمز و بد نما میشه،️ نم نمی تا به تا میشه،️ به جای گریه خنده کن،️صورت خود تابنده کن
- اما زمان ما، وقتی که گریه میکردیم مامانمون میخوند:گریه نکن زار زار، میبرمت بازار(یا لاله زار) میفروشمت چهارهزار(قیمتها متفاوت بود)، چهار هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی
یعنی اولا که میفرختنموندوما که فحش یادمون
رهپویان هدایت: دراویش فرقه نعمت الهیه، نورعلی
تابنده قطب پیشین فرقه را به‌عنوان یک حقوقدان قبول دارند و به‌دروغ وی را با لقب
متحول کننده حقوق ایران در فضای مجازی مطرح می‌کنند.
با نگاهی به مکتوبات به‌جامانده از نورعلی
تابنده، هیچ نظریه و راهکار مؤثری برای اجرای حق و عدالت از سوی وی مشاهده نمی‌شود
و بلکه می‌توانیم بگوییم قطب حقوقدان فرقه نعمت الهیه از ناقضان مشهور حقوق در
کشور شناخته می‌شود.
 وی دریکی از مکتوبات خود آورده است: قانون
اسا
آنچه در ادامه خواهید خواند داستانی از رحمت رهبر کبیر انقلاب اسلامی در خصوص تضییع حق نظام و   شدت عمل در  بازستانیدن حق مظلوم است
به گزارش رهپویان هدایت آیت الله حاج شیخ محمد مدنی (ناشر الاسلام گنابادی)در کتاب درخانقاه بیدخت چه می گذرد؟ ص164 جریان
 عفو امام خمینی (ره) را نسبت به سلطان حسین
تابنده این گونه تعریف می کنند:
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آقای سلطان حسین تابنده نگران اعمال
گذشته خود بود، و از پرونده ای که در دادسرای انقلاب اسلامی گنا
شُد جمهوری اسلامی به پا

که هم دین دهد هم دنیا به ما

از انقلاب ایران دِگر

کاخ ستم گشته زیر و زِبَر

تصویر آیندهٔ ما،

نقش مراد ماست

نیروی پایندهٔ ما،

ایمان و اتحاد ماست

یاریگر ما دست خداست

ما را در این نبرد او رهنماست
         در سایهٔ قرآن جاودان         
     پاینده بادا ایران     
....

آزادی چو گل‌ها در خاک ما

شکفته شد از خون پاک ما

ایران فرستد با این سرود

رزمندگان وطن را درود

آیین جمهوری ما

پشت و پناه ماست

سود سلحشوری ما

متن آهنگ :

مردم شهر مهمان نواز من ، در تلاشند در ساحل کویر (2)
جوشد از مهربانی و مهرشان ، چشمه سار صفا از دل کویر
این دیار مهربانی من است ، سرزمین خوب من بردسکن است
سینه از نور حق مالامال ، مهر خورشیدی اش تابنده
با سرافرازیه میهن و وطن ، جاودان شهر من سرزنده
مقدم پاک امام هشتم است ، دشت در دشت دل انگیزش صفاست
نقش آثار کهن بر دامنش ، شهر من مهد شهیدان خداست (2)
مانده در ذهن تاریخ خطه ام ، فیروزآبادم و کشمر کهن
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگ

متن آهنگ :
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگی
#دوقطبی کردن جامعه، رفتاری #منافقانه است! #دوقطبی_سازی، موجب ایجاد #خفقان روانی و #دیکتاتوری_رسانه ای در جامعه می شود. #صهیونیست ها هم با #دوقطبی کردن جوامع، آنها را مدیریت می کنند! بعضیها برای سوءاستفاده از #انتخابات، قصد دارند جامعه را دوقطبی کنند. #انیمیشن #موشن_گرافیک
متن آهنگ :
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگی ا
ماجرای رابطه دخترها و پسرها در سایت دیوار
سایت دیوار سایت بسیار خوبی است به شرط آنکه در دام سوءاستفاده گران نیفتیم.در اینجا ماجرای رابطه من و امیر حسین که در سایت دیوار پیام گذاشته بود را برایتان آورده ایم که در ادامه می خوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
دراویش فرقه نعمت الهیه در حال حاضر
از دو طیف فکری و فرقه ای  مجزا از هم برخوردار است که هرکدام شان ،
خودسرانه مسیر دلخواهی برای فرقه ترسیم کرده و آن را طی می کنند و تنها به فکر
تأمین منافع مادی و تحقق اهداف نامشروع خود هستند.

طیف اول شامل دراویش افراطی هستند که با
قطبیت علیرضا جذبی بعد از مرگ نور علی تابنده،  با صراحت اعلام مخالفت
نمودند. آنان روسای فعلی فرقه را با زبان تمسخر ، توهین  خطاب می کنند
و  مغرضانه آنان را مورد نقد و انتقاد قرار م
اینترنت اکسپلورر مایکروسافت شهرت قدیمی برای امنیت ضعیف است، اما اکنون به اندازه کافی بد است که شما می توانید آن را با استفاده از آن بر روی کامپیوتر خود، مورد حمله قرار دهید. کارشناس امنیت سایبری جان صفحه یک سوءاستفاده ناخواسته را در مرورگر وب از فایل های MHT (قالب آرشیو وب) نشان داده است که هکرها می توانند هر دو را به جاسوسی بر روی کاربران ویندوز و دادههای محلی خود سرقت کنند. همانطور که ویندوز به طور پیش فرض فایل های MHT را با استفاده از اینترنت
انجمن
رهپویان هدایت: تاریخ تصوف نشان می دهد که منصب قطبیت و یا به
عبارت دیگر همان شهوت ریاست، در فرقه های درویشی چنان حائز اهمیت است که به محض
فوت سرکرده وقت از گوشه و کنار مدعیان جانشینی قد علم می کنند و خود را بزرگ فقر
معرفی می نمایند.
مریدانی که تا دیروز برای نورعلی تابنده سر و
دست می شکستند و مدعی عشق وی بودند، از امروز او را به ورطه فراموشی سپرده و هنوز
جسد او کفن نشده به دنبال مطرح کردن قطب جدید برآمده اند.
حال بگذریم که وقتی در بیان لفاظی
رهپویان هدایت: حسین تابنده از اقطاب پیشین و برادر نور علی
تابنده، درباره اعلامیه جهانی حقوق بشر در مکتوباتش  اظهار نظری نموده
است که صرفا در عالم خیالات و تصورات وی می توان به آن توجه نمود و در عالم حقیقت،
هیچ گونه پایبندی و الزامی از سوی دروایش فرقه نعمت الهیه در خصوص اعلامیه جهانی
حقوق بشر مشاهده نمی شود و کاملا مسلک فرقه ای خود را بر خلاف جهت آن پیش می برند.

حسین تابنده طبق آنچه که در مکتوباتش آمده است مدعی است که
اسلام  از هر چیزی که برا
خدای متعال گاهی مشکلات را به وجود می آورد برای اینکه من و شما را وادار کند به توجه به او و تضرع. این تضرع نه برای خدا، او نیازی به تضرع ما ندارد بلکه به خاطر خود ماست
زان به تاریکی گذاری بنده               را تا ببیند آن رخ تابنده را
تیشه زان بر هر رگ و بندم زنند        تا که با مهر تو پیوندم زنند
می توان از این بلیاتی که پیش می آید پلکانی برای تعالی ساخت و تدارک دید.

::برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)
همیشه یادمان باشد که قربانی هیچوقت مقصر نیست. همیشه یادمان باشد. در نگاه اول به نظر میرسد جمله‌ی بی‌اهمیتی است که مفهوم واضحی را بیان می‌کند. اما اینطور نیست. آدم همیشه یادش نمی‌ماند. به قربانیان تجاوزی که خودشان را مقصر میدانند، به قربانیان جنگ، به قربانیان خشونت‌های خانوادگی، به بچه‌هایی که مورد سوءاستفاده‌ احساسی و جسمی قرار گرفتند، به آدم‌هایی که مورد تبعیض قرار گرفتند، به آدم‌هایی که رنج می‌برند و کاری از دستشان ساخته نیست، هم

هیچ کس نمی تونه به عقب برگرده و شروع تازه ای داشته باشه اما هر کسی می تونه از الان شروع کنه و یک پایان شاد بسازه

مخور غم گذشته، گذشته ها گذشتههرگز به غصه خوردن، گذشته بر نگشتهبه فکر آینده باش، دلشاد و سرزنده باشبه انتظار طلعت خورشید تابنده باشعمر کمه صفا کن، رنج و غمو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کنعمر کمه صفا کن، گذشته رو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کن ،به قطره اکتفا کن قسمت تو همین بوده که بر سرت گذشتهنکن گلایه از فلک،
پاک سرزمین شاد باد! / کشورِ حَسین شاد باد!
تو نشانِ عزمِ عالی شان، ارضِ پاکستان!
مرکزِ یقین شاد باد!
پاک سرزمین کا نظام /  قوتِ اخوتِ عوام
قوم، مُلک، سلطنت، پاینده تابنده باد!
شاد باد منزلِ مراد!
پرچمِ ستاره و هلال / رهبرِ ترقی و کمال
ترجمانِ ماضی، شانِ حال، جانِ استقبال!
سایه ی خدای ذوالجلال!
متن بالا سرود ملی پاکستانه. بعد از استقلال پاکستان از هند سروده شده. سال 1954 برای بار اول به صورت گسترده و از رادیو پخشش کردن.
صدف، همکلاسی پاکستانیم، هر کد
مسئولین بایست مراقبت کنند؛ هم قوّه‌ی مجریّه، هم قوّه‌ی قضائیّه؛ دستگاه‌های ناظر بایست مراقبت کنند؛ من این را به رئیس‌جمهور محترم گفتم. ایشان در اظهار عمومی گفتند که ما میخواهیم کارخانه‌های فلان جا را بفروشیم؛ من گفتم مراقب باشید؛ [چون] طرف می‌آید کارخانه را از شما میخرد؛ نه به قصد اینکه کار را ادامه بدهد و تولید را ادامه بدهد؛ کارخانه را میخرد، ماشین‌آلات را میفروشد، زمین را هم برج درست میکند، کارگرها را هم بیرون میکند. مراقب یک چنین
هوش هیجانی کیفیت زندگی، کار و روابط را بالا می‌برد اما هنگامی که صحبت از مهندسی اجتماعی به میان می‌آید، نتیجه‌ی معکوسی دارد و فرد را آسیب‌پذیر می‌کند.
مهندسی اجتماعی (Social engineering) سوءاستفاده‌ی زیرکانه از تمایل طبیعی انسان به اعتماد کردن بوده و جدیدترین روش سوءاستفاده‌ی هکرها از دیگران است. در این روش افراد سودجو به کمک مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، فرد را به فاش کردن اطلاعات یا انجام کارهایی خاص متقاعد می‌کنند.
شاخص امنیت سایبری IBM نشان می
روابط بی‌سروته زنان مطلقه.
در شرایط کنونی، یکی از بدترین مشکلات جامعه ما مربوط به زن‌های مطلقه است. زن‌هایی که به هر علت یک زندگی زناشویی ناموفق را پشت سر گذاشته‌اند و در یک اجتماع آشفته به دنبال مناسب‌ترین شریک عاطفی برای خود هستند. اما آیا پیدا کردن این شریک عاطفی امکان‌پذیر است؟
ادامه مطلب
وبلاگ آموزشگاه کودکان:یکی از موارد آموزنده که
باید مورد توجه قرار بگیرد سوءاستفاده جنسی از کودکان است. در آمریکا هر
ساله در حدود دویست‌هزار مورد سوءاستفاده جنسی گزارش می‌شود که هر ساله
10درصد به آن اضافه می‌شود. بیش‌تر کارشناسان معتقدند که بین 20 تا 30 درصد
از این تعداد را دختران و تقریبا نیمی از آن را قربانیان پسر تشکیل
می‌دهد.

با توجه به این خطر، بسیاری از
مدارس برنامه‌هایی را برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های جنسی از کودکان تنظیم
ک
امروز کمی فرصت دارم 
و به خاطر مریضی مختصرم انتظار ندارم کولاک برپا کنم. دارم سعی می‌کنم
نوشتنم را بی‌اهمیت جلوه بدهم، اگر بتوانم. مطمئن نیستم بی‌اهمیت‌تر از این چیزی
که واقعا هست بشود جلوه دادش. مثل پیراهنی که در آب غرقش می‌کنید. بعضی وقت‌ها در نوشته‌هایم مثل بیانیه‌های وزرای امور خارجه بیش از حد نکته‌سنجی به خرج می‌دهم.

حافظه‌ی رم لعنتی گوشی‌ام را گم کرده‌ام و یک مقدار خسیس هم
شده‌ام و نه گوشی جدید می‌خرم و نه رم جدید. اگر می‌خوا
مجاهد دلاور ما با تنی خسته و با دلی پر از آرزوی دیدار معشوق بار دیگر لباس رزم می پوشد و با کوله باری از عشق عازم میدان حماسه و خون می شود .جهادگر خستگی ناپذیر حاج کامال الدین جان نثار نمونه ایثارو فداکاری ، که بعد از ۷ سال تلاش خستگی ناپذیر در جهت تحقق اهداف راستین انقلاب اسلامی  در منطقه عملیاتی والفجر (۹) بعد از تشکیل شورای عالی پشتیبانی جنگ در استان که ایشان نیز دبیر شورای عالی پشتیبانی جنگ بودند برای بررسی گردانهای سپاه و جهاد به همراه یکی
با سوءاستفاده ها و حملات جدید دنیای اینترنت هر دقیقه وب سایت ها ، نرم افزار ها و افزونه های زیادی مورد حمله قرار میگیرند ، تعداد معدودی از مردم می توانند از پس وب سایت خود در برابر حملات بر بیایند. ما لیستی از مراحل و نکات جامع را جمع آوری کرده ایم که در صورت انجام آن و نصب در وب سایت خود ، می توانند در سطح بالایی از محافظت در برابر اکثر حملات و هک های WordPress به شما کمک کنند. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
رهپویان هدایت: بعد از فوت نورعلی تابنده، هریک از مأذونین و مشایخ فرقه نعمت الهیه
به رسم مرید بازی فرقه ای، به بهانه یاد بود وی مراسمی در شهر محل سکونت خود، برپا
کردند.

در مراسم های یادبود قطب پیشین فرقه نعمت الهیه، مشایخ و مأذونین به
مدح و ستایش قطب فرقه پرداختند و دراویش را تشویق و تحریک کردند که به آداب و رسوم
فرقه ای بیشتر پایبند باشند حتی به تجدید بیعت با قطب بپردازند.

یکی از علت های اساسی برگزاری مراسم های خانقاهی دراویش در این ایام،
به
یک دقیقه تامل:بخاطر سالهاى که در این دیار نفس کشیدم وبارها بعد
از اون بخاطر سفر به این خطه از سرزمینم بر خلاف تمام مستند نگاران
ودوستان که فقر این منطقه رو به رخ کشیدن که منکرش نمیشم اما نجابت وهوش
واستعداد وامیدى که در لحظه لحظه زندگى مردم این منطقه وجود داره برام
همیشه پر رنگتر از فقرى هست که بواسطه عوامل داخلى ویک عده سوءاستفاده گر
براین منطقه سایه افکنده، از نظر من ایران با تنوع اقوامى که در اون زندگى
میکنن ایرانه وتک تک اقوام ایرانى
  بی‌حجابی با انگیزه شوهر یابی

انگیزه برخی از دختران ساده‌اندیش که به بی‌حجابی[1]، خودنمایی و دلبری از جوانان و مردان روی می‌آورند، این است که می‌خواهند برای خود، خواستگار پیدا کنند تا با او ازدواج کنند. این‌گونه افراد غالباً مورد سوءاستفاده جنسی مردان بلهوس قرار می‌گیرند و به هدف خود نمی‌رسند.

ادامه مطلب
در دقیقه‌ای نامعلوم، در بهت و حیرت و سکوت، در زیر روشناییِ یک چراغ، لمیده بر مبلی قدیمی و در خانه‌ای متروک، در قلبِ روشنِ این زندگی، به روز و روزگارانی می‌اندیشم، که انقدر دور و ناشناس است، که حتی باور به داشتنِ یک ثانیه از یک قطعه‌ی خارج‌شده از آن هم مرا می‌هراساند. به تو فکر می‌کنم. که پس از ترکِ آن ثانیه چه می‌شوی؟ و به راه باریک و طولانی ِ بعدش فکر می‌کنم. که با هراس و دلهره و سردرگرمیِ من چه می‌کند؟ حرف برای گفتن بسیار است.. وقتی که را
ژانر فیلم : جنایی | درام | زندگی نامه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Tom McCarthy
نویسنده : Tom McCarthy
بازیگران : Liev Schreiber, Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : وقتی تیم تحریک آمیز "Spotlight" بوستون گلوب به اتهام سوءاستفاده در کلیسای کاتولیک ، تحقیقات یک ساله آنها پرده برداری از پوشش چندین ساله در بالاترین سطح مؤسسات مذهبی ، قانونی و دولتی بوستون می کند ، تأثیر می گذارد. موجی از افشاگری در سراسر جهان 
مشکل این‌جاست که مواد فرومغناطیس، دارای گشتاور مغناطیسی دائمی درغیاب میدان خارجی هستند و مغناطش‌های خیلی بزرگ و دائمی از خود نشان می‌دهند.
مشکل دوم هم این است که این مواد، با حذف میدان مغناطیسی، مغناطش خود را به طور کامل از دست نمی‌دهند.
وقتی حیوانات به مزرعه تسلط می یابند، تصور می کنند زندگی بهتری در انتظار آنهاست. آنها در رویاهایشان دنیایی را در نظر می آورند که در آن همه ی حیوانات با هم برابرند و در تمامی اموال و مستقلات سهیم هستند.
اما به زودی خوک ها کنترل اوضاع را به دست می گیرند و یکی ار آنها به نام ناپلئون رهبری همه ی حیوانات را به عهده می گیرند. اصول و مبانی انقلاب یکی پس از دیگری زیر پا گذاشته می شود، طوری که آزادی حیوانات حتی نسبت به گذشته محدودتر می شود!
قلعه ی حیوانات
این مسجد به مسجد آسیابان ها مشهور است. از زمان بنای مسجد بیش از 500 سال می گذرد ولی تاریخ دقیق ساخت آن معلوم نیست و از آثار و گفته های دیگران اینطور معلوم می شود که مربوط به 5 قرن پیش می باشد.
منابع:
صغیر، علیرضا ، ١٣۶۵ ( گناباد مهد اسطوره و هنر) مشهد : انتشارات مرندیز ، ١٣٩۴.
تابنده گنابادی، سلطانحسین، تاریخ و جغرافیای گناباد، چاپ دوم ۱۳۷۹ شمسی،تهران: انتشارات حقیقت.

مطالب مرتبط:

مساجد شهرستان گناباد

درباره جویمند

مسجد جامع جویمند گناب
من خیلی به خ اعتقاد دارم. خیلیِ خیلیِ خیلی نه. ولی خیلی. مطمئن نیستم که با بعضی درست و غلط هاش موافقم یا نه اما اونا درست و غلط های شخصیشه. من با کلیتِ کارش موافقم. امروز تو سایت روانکاوی تداعی اینو خوندم: "طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، یک درمانگر نمی‌تواند همزمان با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهد. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی)
در سال 97؛  43 درصد کل جرایم رایانه‌ای در تلگرام انجام شده است. این نشان می‌دهد که تلگرام شبکه پیام‌رسان ناایمن و آسیب‌پذیری است. کلاهبرداری، سرقت اطلاعات، اخاذی، هک اکانت و هتک حیثیت از جمله جرایمی است که در تلگرام انجام می‌شود. در این حوزه با شکایت هنرپیشه‌ها و ورزشکاران معروف هم روبه‌رو بودیم که اکانتی جعلی به نام آنها ساخته شده و طرفداران آنها را فریب داده‌اند.
در این زمینه هشدارهای لازم در سایت پلیس فتا ارائه شده که توصیه می‌کنیم ک
مرده بدم زنده شدم گریه بدم خنده شدم
دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم
دیده سیر است مرا جان دلیر است مرا
زهره شیر است مرا زهره تابنده شدم
گفت که دیوانه نه‌ای لایق این خانه نه‌ای
رفتم دیوانه شدم سلسله بندنده شدم
گفت که سرمست نه‌ای رو که از این دست نه‌ای
رفتم و سرمست شدم وز طرب آکنده شدم
گفت که تو کشته نه‌ای در طرب آغشته نه‌ای
پیش رخ زنده کنش کشته و افکنده شدم
گفت که تو زیرککی مست خیالی و شکی
گول شدم هول شدم وز همه برکنده شدم
گفت که تو شمع شدی قب
۱. دادگستری شیراز یه مشاوره حقوقی داره... ته دنیا نداشت، نمیدونم شهرای دیگه دارن یا نه... ولی مشاور حقوقی یه آدم صبوره که میشینه قشنگ حرفاتونو گوش میده و همه سوالاتونو جواب میده و اصنم عذاب وجدان نمیگیرین که دارین از علم کسی سوءاستفاده میکنین!! :) مشاوره حقوقی شیراز رایگان بود.
۲. تو ضامن شدناتون دقت کنین. همه مشکلات ما واسه اینه که صاحب قبلی ماشین ضامن کسی شده که نتونسته وامشو پرداخت کنه و این آقا توقیف اموال شده .
۳. تو چک دادناتون دقت کنین. تو چ
در دعوای اخیر بین حامد زمانی و پلیس فرودگاه، عده ای سعی به تخریب چهره نیروی انتظامی نمودند و عده ای نیز هر نوع انتقاد از رفتار چند مأمور متخلف را مساوی با تضعیف نیروی انتظامی و سوریه شدن ایران!!! دانستند و ...
اگر کمی منطقی باشیم و جو گیر نشویم فارغ از این که در ماجرای اخیر چقدر حق به جانب حامد زمانی است و اینکه به هر حال همیشه افرادی دنبال سوءاستفاده از انتقادها و اعتراض های سازنده هستند، باید بپذیریم که هر نهاد و ارگان و اداره و سازمان و صنفی م

به گزارش نی نی کا به نقل از ایرنا ؛ کودکان یکی از آسیب‌پذیرترین گروه‌هایی هستند که بسیار مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرند. سال‌های اخیر با آگاهی خانواده‌ها و آموزش به بچه‌ها، آن‌ها یاد گرفته‌اند که اگر مورد آزار قرار گرفته اند، به خانواده‌های خود اطلاع دهند.
ادامه مطلب
«٢٢٧»وَ إِنْ‌ عَزَمُوا الطَّلاقَ‌ فَإِنَّ‌ اللّهَ‌ سَمِیعٌ‌ عَلِیمٌ‌ و اگر تصمیم به طلاق گرفتند(آن هم با شرائطش،مانعى ندارد.)همانا خداوند شنوا و داناست. نکته‌ها: این آیه‌ى کوتاه،در عین اینکه طلاق را بلامانع مى‌داند،ولى در مفهوم آن،این هشدار و تهدید نیز وجود دارد که اگر مردان تصمیم بر طلاق گرفتند،دیگر وعده‌ى مغفرت و رحمت در کار نیست و خداوند نسبت به کردار آنان شنوا و آگاه است و مى‌داند که آیا هواپرستى، شوهر را وادار کرده تا از قان
مسؤلین بگوش باشید و بدانید که خطر بسیار جدی حوزه مدیریتی شما مسؤلین را تهدید میکند و آنهم عدم مدیریت صحیح و عدم دانستن وظیفه اصلی خود و مشغولیت به امور و کارهای فردی و خودمحوری درجامعه است.
یه نگاهی به زندانی های زن درجامعه ما بندازید و ببینید که چند درصد زنانی که توی زندانها زندانی هستند به دلیل نداشتن سرپناه و غذا و شغل،دست به جرمهایی میزنند که به زندان بیفتند که بلکه سرپناه و خوراکی برای درامان ماندن و زنده ماندن داشته باشند.
به یقین بعضی
یادمه اون موقع‌ها، روزایی که بابا سر کار بود ما باید حاضری میخوردیم! همیشه حرصم میگرفت که مامان فقط وقتی بابا خونه‌س ناهار درست میکنه! انگار ما آدم نبودیم! :/
حالا دو روزه همسر نیست و اجاق کوچیک خونه ما خاموشه... دو روزه که حتی حاضری هم حاضر نشده تو این خونه! دو روزه فهمیدم که مامان خیلی لطف میکرد که همون سفره رو هم مینداخت! دو روزه... که انگار دو ساله!
+ غر بزنم باز؟! قاضی دادخواستمونو رد کرد! چرا؟ چون اسم دو نفرو باید تو دادخواست میذاشتیم که نذا
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، خزایی که در اوایل دهه ۹۰ از به کلمه شاخ های اینستاگرامی به شمار می رفت و با وفاق گیری با دختران و ترویج فیلم های آنان داخل فضای مجازی شهرت یافته بود، در پی شکایت چند شاکی بازداشت شد که فیلم برده موفقیت آمیز وی از سوی پلیس فتا در بین مردم شهرت یافت. وی پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه مدت، با خرسند فداکار شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه گریخت و در این ناحیه نیز با تداوم فعالیت های مجرمانه ا
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آگاهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

* چک را با یک خودکار بنویسید و از عوض کردن خودکار در حین نوشتن چک جداً خودداری نمایید.
* چک را به هیچ وجه در وجه حامل ننویسید. بلکه در وجه شخص معینی بنویسید.چه تقلب هایی که عده ی معدودی با استفاده از عنوان "در وجه حامل" کرده و از آن سوء استفاده کرده اند؟
* وجه چک را حتماَ  هم به ریا
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آماهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

* چک را با یک خودکار بنویسید و از عوض کردن خودکار در حین نوشتن چک جداً خودداری نمایید.
* چک را به هیچ وجه در وجه حامل ننویسید. بلکه در وجه شخص معینی بنویسید.چه تقلب هایی که عده ی معدودی با استفاده از عنوان "در وجه حامل" کرده و از آن سوء استفاده کرده اند؟
* وجه چک را حتماَ  هم به ریا
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آماهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

1- چک را با یک خودکار بنویسید و از خودکار دیگران استفاده نکنید. برای مثال اینطور نیست که تمام خودکارهای بیک مثل هم باشند و موقع کارشناسی برای جعل مشخص نشه بلکه کارشناس دادگستری تفاوتها را به خوبی تشخیص می دهد.
2- اگر چک را از شرکتها اخذ می کنید، حتماً بپرسید که آیا علاوه بر امضا
قلب عاشق محفل آیینه‌هاستنی سرای انتقام و کینه‌هاست
کودکان کینه‌ای را بنگریدغرب و شرق هر سوی عالم منترید
در دهان دوزخ و فکر بهشت؟بِدرود طوفان هر آنکه باد کشت
بی هنر هر کس به راه زور رفتکور و کر خود پای خود در گور رفت
بشنوم آغاز یک پایان سختنور بینم بعد از این توفان سخت
مردم دل در پناه عشق بادسرسلامت هر که راه عشق باد
از درون دل تمدن‌های ناببر شود، نی از سران منگ خواب
این سران با آن سران همدست کینهر دو سر از یک تن و از یک زمین
لیک این هر دو در ت
گاهی اوقات حس خود بزرگ بینی از محیط خارجی به فرد القا می شود.  یکی از همکارانم به من گفت: هنگامی که یکی از کارگرانم، کاری را به بهترین نحو انجام می دهد، از او تعریف و تمجید نمی کنم؛ چرا که بارها در گذشته بخاطر تحسین کارگرانم پشیمان شدم. زیرا میبینم کارگر تحسین شده، گستاخ و متکبر می شود و از اظهار محبت و احترام من سوءاستفاده می کند.
ادامه مطلب
اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه و بخش‌هایی از تهران برقرار شده است.
به گزارش مشرق، موضوع وصل شدن اینترنت این روزها به موضوع داغ کشور تبدیل شده است.
از ابتدای هفته جاری با تصویب شورای امنیت و در راستای ایجاد محدودیت در برابر سوءاستفاده اغتشاشگران، دسترسی به شبکه‌های پیام‌رسان خارجی قطع شده بود اما وب‌سایت‌های داخلی از جمله سایت بانک‌ها و ادارات دولتی، خبرگزاری‌های داخلی و ظاهراً تمامی‌ وب‌سایت‌هایی که از سرور
شاید من بدرستی حال روسو را درک کنم، که چرا با وجود آنکه تنهایی را می‌ستاید تناقض‌گونه به اجتماع پناه می‌برد. تخیلات پارانوییدی روسو در خیال‌پردازی‌های یک ذهن انزواجو به من می‌گوید که روسو در جدال با تخیلاتش است، تنهایی را دوست دارد و از جمع دوری می‌کند اما به مجرد پناه بردن به خلوت توهم‌ها و خیالات پارانوییدی روی می‌آورند و پا روی خرخره‌ی آدم می‌گذارند و آنقدر بر جان آدمی فشار می‌آورند که تنهایی برای فرد غیرقابل تحمل شود. شاید شرایط
AWS، زیرمجموعه ی خدمات ابری آمازون، تحت حمله ی گسترده ی DDoS راحتی گرفت. مقابل اخبار منتشرشده، حمله به مدت هشت زمانه امتداد داشته است. حمله ی اصلی روی وب سرویس Router 53 DNS تأثیر گذاشت؛ هرچند دیگر سرویس ها نیز درون اثر حمله های انجام شده، گزارش اختلال و اسکان عملکرد داشتند. AWS سرویسی به نام Shield Advanced برای مقابله با حمله های این چنینی دارد که البته موفق به مقاومت در طبق حمله ی اخیر نشد.سرو ابری گوگل موسوم بوسیله Google Cloud Platform، بی آرامی زمان با AWS چالش های
اگر اشتغال دلخواهتان را دارید، خود را خوش اقبال بدانید؛ ولی آگاه باشید تأثیر منفی بالفعل ای نیز وجود دارد: افراد دیگر ممکن است از اشتیاق شما برای امر سوءاستفاده کنند. نتایج پژوهشی جدید نشان می دهد مدیران اغلب ساعات کار اضافی بدون حقوق خواه حتی انجام کارهای سطح پایین را به کارکنان مشتاق خود تحمیل می کنند. بوسیله عبارت دیگر، تعلق ی شما به شغلتان می تواند علیه خودتان استفاده شود.پژوهشگران با مطالعه هشت مطالعه ی گذشته که درمجموع شامل ۲,۴۰۰ شر
توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت کتاب شبکه عنکبوتی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت شبکه عنکبوتی بر اساس کتاب شبکه عنکبوتی نوشته محمد کهوند می باشد که در ۳۹ اسلاید بسیار با کیفیت و حرفه ای تهیه و تدوین گردیده است.
پاورپوینت شبکه عنکبوتی!
جریان شناسی نفوذ دشمن در فضای مجازی
با نگاه به کتاب «شبکه عنکبوتی» محمد کهوند
از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی استعمار به سه شیوه انجام می‌شود:
استعمار قدیم
حمله به کشورهای هدف و اشغال نظا
بعد از تست عطری که تا حالا امتحانش نکرده بودم، با وجود بوی خوش، هرکاری کردم نتونستم خودم رو قانع کنم که به عنوان عطر جدید انتخابش کنم. برام خیلی عجیب بود! هم بوی عطر، هم پخش بوش همونی بود که من می‌خواستم، اما یه چیزی درون ذهن و ضمیر ناخودآگاهم مانع از انتخاب این عطر می‌شد. کل مسیر از عطر فروشی تا خونه و کل شب رو داشتم به بوی عطری که خوبه اما برای من پذیرفتنش راحت نیست فکر می‌کردم. وقتی مانتوم رو از روی تک مبل اتاقم برداشتم تا دوباره بوش رو استش
گاهی اوقات حس خود بزرگ بینی از محیط خارجی به فرد القا می شود.  یکی از همکارانم به من گفت: هنگامی که یکی از کارگرانم، کاری را به بهترین نحو انجام می دهد، از او تعریف و تمجید نمی کنم؛ چرا که بارها در گذشته بخاطر تحسین کارگرانم پشیمان شدم. زیرا میبینم کارگر تحسین شده، گستاخ و متکبر می شود و از اظهار محبت و احترام من سوءاستفاده می کند.
ادامه مطلب
رهپویان هدایت: برای شناخت بهتر فرقه صوفیه
نعمت الهیه گنابادیه، در این مجال از مکتوبات مشایخ و اقطاب فرقه که برای مریدان
بیچاره  بسیار ارزشمند است  می خواهیم استفاده کنیم و برای ما
روشن شود خطی مشی که برای اداره فرقه در نظر گرفتند چقدر به آن پایبند هستند.

سید
هبه اله جذبی یکی از مشایخ  فرقه نعمت الهیه، پدر علیرضا جذبی قطب فعلی
فرقه گنابادیه در یکی از مکتوباتش به نام رساله باب ولایت و راه
هدایت  خلاصه ای از اصول تعلیمات و رویه معمول  فرقه
مسؤلین بگوش باشید و بدانید که خطر بسیار جدی حوزه مدیریتی شما را تهدید میکند و آنهم عدم مدیریت
صحیح و عدم دانستن وظیفه اصلی خود و مشغولیت به امور و کارهای فردی و خودمحوری درجامعه است.
یه نگاهی به زندانی های زن درجامعه ما بندازید و ببینید که چند درصد زنانی که توی زندانها  هستند به دلیل
نداشتن سرپناه و غذا و شغل،دست به جرمهایی میزنند که به زندان بیفتند که بلکه سرپناه و خوراکی برای
درامان ماندن و زنده ماندن داشته باشند.
به یقین بعضی شما از مسؤل
مسؤلین بگوش باشید و بدانید که خطر بسیار جدی حوزه مدیریتی شما را تهدید میکند و آنهم عدم مدیریت صحیح و عدم دانستن وظیفه اصلی خود و مشغولیت به امور و کارهای فردی و خودمحوری درجامعه است.
یه نگاهی به زندانی های زن درجامعه ما بندازید و ببینید که چند درصد زنانی که توی زندانها  هستند به دلیل نداشتن سرپناه و غذا و شغل،دست به جرمهایی میزنند که به زندان بیفتند که بلکه سرپناه و خوراکی برای درامان ماندن و زنده ماندن داشته باشند.
به یقین بعضی شما از مسؤلی
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند سالی است امتحانات نهایی دانش‌آموزان به بازاری برای کسب درآمد توسط افراد فرصت طلب تبدیل شده است. بازاری که با سوءاستفاده از نوجوانان کشور به بهانه فروش امتحانات نهایی، درآمدهایی را نصیب برخی افراد می‌کند.
این شبکه‌ها که عمدتا در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی یا اینستاگرام فعالیت می‌کنند، صبح روز امتحان سوالات را به دست مشتریان خود می‌رسانند و برای خرداد ۹۷ فعالیت آنها برای تبلیغات و بازا
دیروز صبح خبری نبود. ولی بعد ازظهر اعتراضات شروع شد. خیلی ساده. مردم خیابان‌ها رو بستند.‌ بعضی از مردم حواسشون به سوءاستفاده دشمن بود. بعضی جاها کمتر مراقب بودند.شوهرم شب توی خیابان‌ها رفته بود. سنگ و خورده شیشه و سطل آشغال و ... کف خیابون و اموال عمومی خراب و ... نرده‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس، بانک و پمپ بنزین...
هیچ خبری از اون رئیس جمهور و اصلاحات‌چی‌هایی که تا الان به منافق بودنشون شک داشتیم نیست.
خدا لعنتشون کنه. همشون ساکت اند. منتظر موند
تعلیق در هر اتومبیل وظیفه حداکثر کشش بین لاستیک و سطح جاده را برای افزایش کارایی ، ثبات خودرو و فراهم کردن سواری راحت برای مسافران دارد. همچنین برای تحمل وزن کل وسیله نقلیه نیز لازم است. مهمترین قسمت سیستم تعلیق ، گیربکس یا کمک فنر است زیرا وزن خودرو را تحمل می کند و در عین حال تأثیر کوسن را در هنگام برآمدگی های جاده برای راحتی فراهم می کند. بنابراین ، کمک فنر و یا استروئید بطور روزانه سوءاستفاده زیادی انجام می دهد و دارای طول عمر حدود 30 کیلوم
با دردهای تازه‌ای سر در گریبانماما پر از عطر امید و بوی بارانمهربار غم‌ها بیشتر سویم هجوم آورددیدم درخشان‌تر شده آیینۀ جانمآیینۀ صبر و وقار و مهر و لبخندماین روزها سرتابه‌پا، آیینه‌بندانمدر من درخشیده شکوهی تازه از ایمان«اینجا چراغی روشن است» آری چراغانمهر کوچه‌ای اینجا چراغانی شده با عشقمن زنده‌ام از عشق، از این عشق تابانمتابنده‌تر شد خاک من با گوهر ایثاراین خاکِ گوهربار ایران است، ایرانمدر دست دارم خاتم سرخ شهادت رابا این نگین،
به گزارش بصیرت جوانان:تجمع مردم ولایتمدارشهرری با حضور دکترسیداحمد خاتمی امام جمعه موقت شهرری در مسجد فیروزآبادی برگزار شد.
بنابه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:نباید فکرکنیم چون جهل سال ازعمرانقلاب اسلامی میگذرد و دشمن مایوس خواهدشد،خوش خیالی است.
دکتر خاتمی با اشاره به آیاتی از قرآن گفت:دشمن از داخل و خارج به شما هجوم خواهند آورد و لذا باید واعدوا لهم ماستعطتم من قوه باشیم.
وی با تاکید به حضور نفوذی ها افزود:باید مرا
بیت کوین در ایران بالاخره قانونی شد!

بعد از گرد و خاکی که استخراج رمزارزها، مخصوصا بیت کوین و شفاف نبودن قانون در این حوزه در چند ماه اخیر در کشور به پا کرد، بالاخره نرخ برق و شرایط استخراج رمزارز مشخص شده و فعالیت در این حوزه رنگ قانونی به خود گرفت.
به گزارش ایسنا، با ورود کشور به بازه پیک مصرف برق، اخبار استخراج ارز دیجیتال و بیت کوین بیش از پیش داغ و تأثیر این فرآیند بر میزان مصرف برق از اهمیت خاصی برخوردار شد. در حالی که وزارت نیرو مدام از
درآمد
در طول تاریخ غیبت کبری
به‌خصوص در دو قرن اخیر افراد زیادی بوده‌اند که از عقیده مردم به مهدویت سوءاستفاده کرده و ادعای مهدویت یا ارتباط با آن حضرت را داشته‌اند و احیاناً بنیان‌گذار فرقه‌ای نیز شده‌اند و عده‌ای افراد ساده‌لوح را تحت تأثیر قرار داده و به دور خویش جمع کرده‌اند. نمونه‌هایی از این تفکر هم در عراق و هم در ایران در سال‌های اخیر مشاهده شده است.
بعد از حمله آمریکا به عراق در سال ۱۳۸۱ شمسی (۲۰۰۳ میلادی) گروه‌های متعددی در
⭕️ جناب رئیسی! فلسفه وجود شما اجرای عدالت است ولاغیر!
20 اسفند 1397: حجت الاسلام رئیسی در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید قوه قضاییه:
همه اقدامات فرع بر امنیت است؛ اجرای عدالت و پیشرفت فرع بر امنیت است؛ لذا مسئله امنیت مسئله‌ای نیست که بشود نسبت به آن کوچکترین اغماضی کرد.
از صحبتهای رئیس جدید قوه قضائیه ممنونیم اما باید دید در مرحله عمل چه میشود؛ کوتاه سخن اینکه به صحبتهایمان دقت کنیم که هرچند تعارضی کوتاه با محورهای اصلی حاکمیت نداشته
السلام علیک یا رسول الله (ص)---- السلام علیک یا جعفر بن محمد الصادق(ع)
میلاد باسعادت پیامبرگرامی اسلام(ص) و امام جعفرصادق (ع) بر همه مسلمانان مبارک باد. 

خداوندا به حق نور دینت              رسول  رحمة  للعالمینت
گناه اهل ایمان را ببخشا             روا کن حاجت اهل یقینت

صادق  آل محمد ، جعفر  است      عالم دین ، وارث  پیغمبر است
طالبانِ  علم  و  دانش ، گرد  او       عالمانِ   هر  زمان ،  شاگرد  او
نزد شیعه او رئیس مذهب است 
اقتدار کلام اغلب مورد سوء استفاده کامل قرار میگیرد ما از کلام برای نفرین سرزنش ایجاد احساس قصور و تخریب استفاده می کنیم مسلماً در راه درست هم از آن استفاده می‌کنیم اما در دفعات کمتر بیشتر اوقات از کلمات برای سم پاشی استفاده می کنیم برای انتقال زهره خشم، حسد، بخل و نفرت.کلام، جادوی خالص است و مقتدرترین موهبتی است که ما انسان ها داریم، اما از آن علیه خودمان استفاده میکنیم. ما طرح انتقام میریزیم. با کلاممان هرج و مرج ایجاد می‌کنیم. از کلام برا
در قانون رسیدگی به تخلفات اداری، اقدماتی از قبیل نقض قوانین و مقررات مربوط، ایجاد نارضایتی در ارباب رجوع با انجام ندادن یا تاخیر در انجام امور قانونی آنها بدون دلیل، تبعیض یا اعمال غرض یا روابط غیراداری در اجرای قوانین و مقررات نسبت به اشخاص، کم‌کاری یا سهل‌انگاری در انجام وظایف محول شده، ارائه گواهی یا گزارش خلاف واقع در امور اداری و سوءاستفاده از مقام و موقعیت اداری، تخلف از قانون و مقررات محسوب شده و بعضی از آنها به استناد قانون مجازا
داستان مشدی حسن و کد خدای زورگو: روزی روزگاری در یکی از روستا ها کدخدای زندگی می کرد که همیشه به مردم زور می گفت و از اون ها سوءاستفاده می کرد و هیچ خدایی رو بنده نبود. از قضا توی این روستا مش حسنی زندگی می کرد که یک باغ سرسبز میوه داشت، اما کد خدای زور گو بخاطر اینکه چاه آب دستش بود، آب باغ مش حسن رو بسته بود. مش حسن برای اینکه راه حلی برای این مشکل پیدا کنه رفت پیش ناخدای باهوشی که توی اون روستا زندگی می کرد و ناخدا گفت بهتره تو باغ خودت چاه بکنی
قرار بود تمام مدت این هفته رو در خراسان جنوبی مشغول چریدن باشیم! بر همین اساس، از ابتدای هفته، در معیت آقای همکار، رفتیم به سمت خراسان جنوبی. 
داشتیم حالمونو می‌کردیم که ناگهان آقای مدیرعامل روز دوشنبه زنگ زد و گفت حتماً فردا راه بیفت که باید چهارشنبه شرکت باشی که قرار مهمی داریم! (خراب برنامه‌ریزی‌هاتم آقای مدیرعامل!)
بنابراین دیروز برخلاف میلم از شهر عشق(بیرجند) خداحافظی کرده و برگشتیم به طرف شهر خودمون.
طبیعتاً قرار نیست براتون سفرنام

اعتصاب کارکنان نخست‌وزیری؛ بازداشت بسیاری از وزراء و کارمندان عالی‌رتبه دولت به جرم فساد مالی و سوءاستفاده از بیت‌المال توسط دولت بختیار
بختیار تمام پایگاه‌هایش را از دست داده و همچنان با انجام مصاحبه‌های مختلف سعی در به رخ کشیدن قدرت خود دارد. محورهای مورد تاکید و تهدید او در مصاحبه‌ها این‌ها هستند:
- به آیت‌الله خمینی اجازه تشکیل دولت موقت را نمی‌دهم.
- کسانی را که جنگ داخلی راه بیندازند اعدام می‌کنم.
- تمام نظرات امام خمینی را د
انواع طرحواره‌
1- بریدگی و طرد  (AB)
فرد احساس بیثباتی میکند و اطمینان ندارد که اطرافیانش بتوانند از او حمایت کنند و با او ارتباط برقرار کنند. طرحواره طرد این حس را در فرد ایجاد میکند که نزدیکانش نمیتوانند به حمایت عاطفی از او ادامه دهند، دیگر به او قدرت نخواهند داد، ارتباطشان را با او قطع میکنند یا از او محافظت سودمندی نخواهند کرد، چون نزدیکانش از نظر عاطفی ناپایدار، غیرقابل اطمینان یا غیرقابل پیشبینی هستند، مثلاً ناگهان دچار حملات
انواع طرحواره‌
1- بریدگی و طرد  (AB)
فرد احساس بیثباتی میکند و اطمینان ندارد که اطرافیانش بتوانند از او حمایت کنند و با او ارتباط برقرار کنند. طرحواره طرد این حس را در فرد ایجاد میکند که نزدیکانش نمیتوانند به حمایت عاطفی از او ادامه دهند، دیگر به او قدرت نخواهند داد، ارتباطشان را با او قطع میکنند یا از او محافظت سودمندی نخواهند کرد، چون نزدیکانش از نظر عاطفی ناپایدار، غیرقابل اطمینان یا غیرقابل پیشبینی هستند، مثلاً ناگهان دچار حملات
1
بیاییم قبول کنیم که ، هیچکس کامل نیست و ما عقل کل نیستیم و بهتر ما هم در دنیا وجود دارد

2
بیاییم قبول کنیم باید مسئولیت اشتباهاتمان را بپذیریم و برای اصلاح خود ، قدم برداریم

3
بیاییم قبول کنیم تنها با یک بار دیدن شخصی نباید او را قضاوت کنیم

4
بیاییم قبول کنیم تا در مورد چیزی اطلاعات کافی کسب نکردیم نباید نظر کارشناسی صادر کنیم

5
بیاییم قبول کنیم حرف درست زدن هنر نیست ، عمل درست انجام دادن هنر است

6
بیاییم قبول کنیم اگر پشت سر کسی حرف بدی بز
اول سلام سلام حال شما؟
دلم واستون یه ریزه شده بود :))
آقا حدود دو هفته ی پیش ، یکی از دخترای کلاس زبانم[نسرین] که هشتمه و دوسال ازم کوچیکتره ولی قد و هیکلش دو برابر منه/: ، با فرشید نامی رل زد..
این هی میومد مغز منو میخورد که وای فلانه و خیلی خوبه و اینا..[دخترا در این موارد بسی جوگیر هستند]
منم که یکی از خصلت های بارزم فیضولیه اصن/:
یه روز با فرشید هماهنگ کرده بود که دو سه دیقه وسط کلاس اجازه بگیره بیاد دم در.. به منم گفت نسی میای باهام تنها نباشم؟ گفت
او
جدا کردن انسان از شبه انسان به دانائی است و دانا کسی است که بداند بودِ نخست که بوده، چه بوده و چه خواسته و چرا آفریده است و اگر آفریده! ما را آفریده یا سیستمی را آفریده تا ما را بسازد و ....
جایگاه «ما»، در میان این خواسته کجا و از چه و برای چه بوده است و پاسخ بر پرسش هائی که یک شبیه انسان به آن نیاز دارد تا به هست انسانی برود چیست.
گفتگوی ما در این سلسله نوشتارها با توجه به فرومایگی شبه انسان ها و سوءاستفاده ای که ذات نسناس بر آن استوار است کاینچ
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مؤلفه‌ای بسیار مهم دانست.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با برنامه‌ای رادیویی، درباره قطعی اینترنت بین‌الملل در کشور تصریح کرد: به خاطر سوءاستفاده‌هایی که رخ داد، شورای امنیت کشور تشخیص داد محدودیت‌هایی در اینترنت بین‌الملل اعمال شود که ب
واتساپ – Whatsapp یکی از بهترین و محبوبترین مسنجرهای حال حاضر دنیا با بیش از 1 میلیاد کاربر که به صورت کاملا رایگان برای تمام پلتفرم های اندروید، iOS، ویندوز و همینطور نسخه وب در دسترس می باشد. در واتساپ امکان ارسال انواع مختلفی از پیام های مولتی مدیا از متن های ساده تا عکس، ویدئو، ویُس و …. نیز به سادگی امکانپذیر است. امکان استفاده از مسنجر واتس اپ حتی با استفاده از اینترنت های کم سرعت نیز از ویژگی های خاص و فوق العاده این مسنجر می باشد.
علاوه بر ق

همسایه ای داشتیم در همین شهر قم به نام اوهان که اهل بوسنی بود. سنی بود که بعد شیعه شد و جنگ های خونین با صربها را از نزدیک لمس کرده بود.
میگفت: شما ایرانی ها به ما اسلحه و غذا دادید و از ما در برابر جنایات وحشیانه صربها حمایت کردید؛ اما عربستان به آدم گرسنه هم کتاب می داد و تا توانست به نشر مبانی فکری آل سعود و وهابیت پرداخت، مسجد ساخت و ... و نتیجه اش را هم مدتی بعد درو کرد.
ایرانی ها در حمایت از مردم مظلوم افغانستان در مقابل ارتش سرخ شوروی کم نگذ
طیف سنجی نور (spectrophotometry) - بخش دوم

منبع های نور (light sources)
انواع منبع های نور که در طیف سنج ها استفاده میشود شامل لامپهای گدازشی (incandescent lamps) ، لامپهای تخلیه زنون (xenon discharge lamps) ، دیودهای تابنده نور (light emitting diods) ، و لیزر ها (lasers) می باشد.

لامپهای گدازشی (incandescent) ، جرقه ای (Arc) و کاتدی (cathode)
در این نوع منبع های نور برای اندازه گیری در بخش نور مریی یک طیف ، معمولا از نور تنگستن (tungsten) استفاده میشود.طول عمر رشته تنگستن در حضور فشار کمی از بخارهای ید یا بر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم
این ایام به دلیل شرایط پیش آمده و بیماری کرونا، بسیاری از افراد از فضای مجازی برای مقاصد مختلف مثل دوره های مجازی، سرگرمی، مطالب علمی و .....استفاده می کنند.
لذا با توجه به:
1.ضرورت تقویت پیام رسان های داخلی

2.نا امنی و بی ضابطه بودن پیام رسان های خارجی

3.سوءاستفاده هایی که از اطلاعات کاربران جهت جاسوسی و تضعیف امنیت ملی توسط پیام رسان های خارجی اتفاق افتاده است
4.توصیه و فرمان رهبر معظم انقلاب اسلام
واتساپ – Whatsapp یکی از بهترین و محبوبترین مسنجرهای حال حاضر دنیا با بیش از 1 میلیاد کاربر که به صورت کاملا رایگان برای تمام پلتفرم های اندروید، iOS، ویندوز و همینطور نسخه وب در دسترس می باشد. در واتساپ امکان ارسال انواع مختلفی از پیام های مولتی مدیا از متن های ساده تا عکس، ویدئو، ویُس و …. نیز به سادگی امکانپذیر است. امکان استفاده از مسنجر واتس اپ حتی با استفاده از اینترنت های کم سرعت نیز از ویژگی های خاص و فوق العاده این مسنجر می باشد.
علاوه بر ق
یادم میاد... نه نه اصلا مدرک دارم (اینم مدرکش) که پارسال سیزده فروردین دوتا گل گره زدم به امید اینکه گل آقایی پیدا بشه و... اما گل آقا که سهله، یه خل و چل آقایی هم پیدا نشد که بخواد (به نیت سوءاستفاده هم که شده) باهام دوست بشه حتی! آخه اینم شد زندگی؟! من احساس میکنم یه جای کار میلنگه... این رسم و رسوم هامون دیگه کارایی خودشونو از دست دادن... من از همین لحظه همه ی این رسم هامونو میبوسم میذارم کنار از این به بعد با رسومات کره ای ها جلو میرم... یعنی فقط میخو
امروز هم کانال های تلگرامی درباره سحر تبر خبرهایی را منتشر کردند. پرونده سحر تبر به دادگاه می رود و وکیل مدافعش از مخالفت خود با زندانی شدن این دختر سخن می گوید. از نظر او سحر چند باری به خاطر مشکلات روانی در بیمارستان های مختلف تهران بستری شده و همین الان هم نیاز به درمان دارد، پس جای چنین فردی در زندان نیست و ....
مدتی است هیچ کانال خبری حرفی از اکبر طبری نمی زند. اکبر اتباعی طبری به اتهام فساد در دستگاه قضا و سوءاستفاده از قدرت و موقعیت خود در
اصطلاحات اساسی در دنیای تایپوگرافی را بیاموزید. در این مقاله ، اموزش کامل تایپوگرافی و چند اصطلاح سوء استفاده را توضیح خواهیم داد ، روی ارقام و نمادها لمس می کنیم و برخی از اصطلاحات ضروری برای تایپ را توضیح می دهیم.
در دنیای تایپوگرافی و طراحی ، اصطلاحات بی شماری وجود دارد که برای شناختن طراحان مبتدی ضروری است. برخی از این اصطلاحات به طور گسترده گیج و سوءاستفاده می شوند. در این راهنمای نهایی برای تایپوگرافی پایه ، من اصطلاحات اساسی را که با
این یک واقعیت آشکار است که محیط اکثر سیستم های کنترل صنعتی بدون در نظر
گرفتن افتا ساخته شده اند، زیرا این محیط ها قبل از پیدایش تهدیدات سایبری
طراحی شده اند. این شبکه ها به مدت چند دهه توسط شکاف های هوایی حفاظت شده
اند و ارتباطی با دنیای بیرون نداشته اند (توضیح مترجم: در حفاظت به شیوه
شکاف هوایی، شبکه به طور فیزیکی از تمامی شبکه ها و دستگاه های دیگر مجزا
می شود). با رواج فناوری های تجاری آماده (COTS) در دهه ۱۹۹۰ که جایگزین
سخت افزارها و نرم افز
باسمه­ تعالی
السَّلام عَلَیک یا رَبیعَ الانام و نضرهَ الایام
با اهدا درود و تحیت
پس از حمد و سپاس معبود یکتا و صلوات و درود بر سرورکائنات حضرت ختمی­ مرتبت نبی اکرم محمدمصطفی(ص) و اهل­بیت عصمت و طهارت علیهم­ السلام ضمن تبریک به مناسبت تقارن فرارسیدن سالروز بعثت سرور کائنات حضرت محمد مصطفی علیه آلاف التحیه و الثنا با فرارسیدن موسم فرح افزای ربیع که خود فصلی نو را به سرا پرده کائنات با قامتی فزون از طراوت و سرشار از کرامت حضرت محبوب نوید می ده
محققان در آمریکا توانسته اند برای اولین بار به صورت غیرتهاجمی بین مغز سه انسان ارتباط برقرار کرده و این گونه از آنها برای حل معمایی استفاده کنند. ارتباط مغز با مغز (Brain-to-Brain Interface) به واسطه تکنولوژی انجام می شود. محققان برای برقراری این ارتباط از الکتروانسفالوگرافی و دستگاه تی ام اس (Transcranial Magnetic Stimulation) استفاده می کنند. درک این موضوع به کمی آشنایی با عملکرد مغز و توانایی های آن احتیاج دارد. مغز انسان نوعی فعالیت الکتریکی دارد. در واقع جریان یو
کرم حکاکی روی شیشه

توجه: باید دقت داشته باشید کرم حکاکی با هر جای شیشه تماس حاصل کند فوراً آن را مات خواهد کرد، بنابراین مراقب قسمتهایی که ممکن است به طور نا خواسته در معرض تماس قرار گیرند باشید و در صورت لزوم آن را بپوشانید. قبل از چسباندن برچسب دقت کنید که شیشه کاملاً تمیز و خشک باشد.

بهترین کرم حکاکی روی شیشهکرم حکاکی گلس ری روی شیشه جزو محصولات دانش بنیان و نو آور بازار محسوب می شود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. از طرفی ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها